Kampanya Bulucu

Visa Burger King Kampanyasında Tavukburger Menü Bedava

Visa Kredi kartı ile Burger King’in ortaklaşa yapmış olduğu bir kampanya sizi fırsata tam anlamı ile doyuracak. 25 Ekim 2014 tarihine kadar Burger King’den Ziraat Visa Kredi kartınızı kullanarak Chicken Royal menü almış olduğunuzda, yanında Tavukburger menü hediye olacak. Kampanya kapsamında bulunan fırsattan yararlanabilmek için kredi kartı değil, Ziraat banka kartı da aynı imkanı yaratıyor.

Kampanyadan yararlanabileceğiniz şubeler, bazı istisnalar hariç tüm Burger King şubelerinde geçerli. Bu istisnalar belirtmek gerekiyorsa; Havalimanı, Edirne Kapıkule, Minopolis, Mobil Burger King, Kidzania restoranları, Kidzmondo ve paket servisler hariç tüm şube ve alımlarda geçerliliğini koruyacak. Kampanya için sadece Ziraat kartı değil, tüm Visa Electron kredi kartları kampanya için geçerli olacaktır. Visa Electron’un tüm kartları ile Chicken Royal menü almış olduğunuzda, size bir Tavukburger menü hediye edilecektir.

Burger King Kampanya

Visa Kartın Burger King Kampanyasında, hediye verilecek olan menü, alışverişi yapmış olduğunuz anda verilecektir. Daha ileri ki bir tarihte veya farklı restoranlardan alma şansınız bulunmaz. Alacağınız kampanyalı ücretsiz menülerde tüm içeceklerden yararlanabilme şansınız da bulunmuyor. Limonata, süt, ayran, milkshake, portakal suyu, çilekli limonata içecekleri, kampanyalı menüye dahil değildir. Bunun dışında ki istediğiniz içecekleri kampanya kapsamında alabileceksiniz. Ayrıca kampanyayı duyuran resmi açıklamada, kampanyanın stokları ile sınırlı olduğu da duyurulmuş. Ayrıca başka bir indirim ve ya kampanya ile de birleştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.