Visa Banka Kartınız İle Opet'te 25TL Yakıt Puan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Visa Banka Kartınız İle Opet’te 25TL Yakıt Puan

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Bu kampanya sayesinde sadece anlaşmalı olan Opet istasyonlarında yapacağınız Visa Debit logosuna sahip olan Visa banka  kartları ya da Visa Electron kartı ile tek seferde 75 Tl ve üzeri üç farklı yakıt alımında yine Opet istasyonlarında harcayabileceğiniz 25 TL tutarında yakıt puan elde etme şansını yakalarsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Visa Banka Kartınız İle Opet’te 25TL Yakıt Puan” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 15 Ocak 2017 tarihinin 00.01 saatinden 15 Şubat 2017 tarihinin 23.59 saatine kadar

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bankalar tarafından Visa banka kartına sahip olan kişiler için kısa mesaj ön koşulu ile kampanyaya katılım göstermesi beklenebilir. Bu her bankanın kendi sayfasında belirtilmiş durumdadır.

Yakıt Puanlarımı Nasıl Aktif Ederim?

Kampanyaya katılarak 25 TL tutarında yakıt puan kodlarını kazanan kişilerin kullanmış oldukları kartta tanımlanmış olan cep telefonu numarası üzerinden kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım göstererek cep telefonuna yakıt puan kodu gönderilen kişilerin “VISA” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak bu yakıt puan kodunu girmesi ve 6738 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Böylelikle yakıt puanlar aktif hale gelecektir.

Yakıt Puanlarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Yakıt puanlar 15 Mart 2017 tarihinin 23.59 saatine kadar tüm anlaşmalı Opet istasyonlarında kullanılabilmektedir.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Bulunmaktadır?

Akbank, Albaraka, Anadolubank, Denizbank, Enpara kartları hariç Finansbank, Halkbank ICBC Turkey Bank, Kuveyt Türk, ING Bank, Ziraat Bankası, Şekerbank, Türkiye Ekonomi Bankası, İş Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Garanti Bankası, Halk Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından çıkartılan Visa Debit logosuna sahip olan banka kartları ile Visa Electron kartları ile bu kampanyaya katılmak mümkündür.

Hangi Kartlar Kampanya Kapsamında Değildir?

Ön ödemeli kartlar, ticari banka kartları ve kredi kartlar kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Yakıt Puanlarımı Nerede Kullanabilirim?

Yakıt puanlarınızı anlaşmalı Opet istasyonlarında kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey kazanmış olduğunuz yakıt puanların yüklenmiş olduğu cep telefonu numarasını Opet çalışanına göstermek ve Opet çalışanı tarafından bu cep telefonu numarasına gönderilecek olan şifreyi tekrar Opet çalışanına göstererek doğrulama işlemini gerçekleştirmek ile mümkün olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yakıt alımlarının farklı günlerde aynı banka kartı ile yapılması gerekiyor.

Kampanyaya bir banka üzerinden sahip olunan Visa banka kartı ile katılan kişiler sadece bir defa yakıt puan kazanabilirler.

Kazandığınız yakıt puanları sadece motorin ve benzin alımlarında kullanabilirsiniz.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

25 TL ve üzeri alımlarda kalan ödemelerin de Visa Banka kartı ile ödenmesi gerekmektedir.

Yakıt Puanlar parça parça kullanılamadığı gibi, paraya da çevrilememektedir.

Opet ve Visa tarafından bu kampanyaya dair herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkı saklı tutulmakta olup herhangi bir değişikliğin olması halinde Opet ve Visa resmi internet siteleri üzerinden değişiklikler ile ilgili bir yazı yayınlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.