Kampanya Bulucu

Vialand’tan 1 Bilet Alan Gnctrkcll’lilere 2.si Bedava

GSM operatörleri tarafından gençlere yönelik kurulan ilk kulüplerden olan Gnctrkcll, kampanyaları ile üyelerini sevindirmeye de devam ediyor. Şimdi Turkcell kampanyası ile Vialand’tan bir bilet aldığınızda ikincisi size hediye.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vialand kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında bir bilet alan Gnctrkcll üyeleri bir bilet de hediye olarak kazanıyor. Aynı anda iki bilet almış olduğunuzda ise %50 indirimden faydalanabiliyorsunuz. Kampanya sadece Salı ve Perşembe günleri alınacak olan biletlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Gnctrkcll üyesi olan Turkcell müşterilerinin tamamı bu kampanyadan faydalanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için üyeliğin bireysel Turkcell hatlardan alınması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan aboneler şifrelerini kullanarak kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için GNC mobil uygulamasından alacağınız şifre ile, ya da SMs yolu ile alacağınız şifre ile Vialand Tema Park gişelerine giderek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS yolu ile şifre almak için telefonunuzun mesaj bölümüne VİALAND yazıp 2278’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir şifre SMS yolu ile cebinize gelecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu Gnctrkcll kampanyaları için belirlenmiş olan son katılım tarihi Vialand Tema Park 2015 sezonunun kapanışı ile paraleldir. Sezon kapanışına kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Turkcell ve Vialand haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Bu Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya sadece Salı ve Perşembe günleri geçerli olacaktır. Diğer günler bu kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya 2. Seans uygulamalarda ve bayram gibi özel günlerde geçerli olmayacaktır. Tema Park çalışma saatleri içerisinde bakım çalışmaları, hava koşulları gibi bazı nedenlerden dolayı bazı ünitelerin çalışmasını haber vermeden durdurabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.