Kampanya Bulucu

Vestel’e Eskisini Getirene 1500 TL’ye Kadar İndirim

Eğer eski elektronik ürünlerinizi yenileri ile değiştirmek istiyorsanız, ya da bozulan ürünler için yenisini almak istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmamalısınız. Bu Vestel kampanyaları ile şimdi eski ürünü getirip, yenisini alanlara 1500 TL’ye kadar indirim.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu ev elektroniği kampanyası ile eski elektronik eşyalarını markasına, ya da çalışıp çalışmadığına bakmaksızın Vestel’e getirenler, yenilerinde 1500 TL’ye kadar indirim imkanından faydalanabilecek. Üstelik kampanya hem Vestel mağazalarında, hem de www.vestel.com.tr adresinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşının üzerinde ki herkesin katılımına açıktır. Bu kampanya ile markası ne olursa olsun, çalışsın ya da çalışmasın eski bir ev elektroniği olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansınız bulunabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Vestel mağazalarına ya da Vestel Yetkili satıcılara gelerek bu kampanyadan yararlanmayı talep edebilirsiniz. Teslimat esnasında eki ürün alınır ve yenisi bırakılır. Eğer alışverişi www.vestel.com.tr adresinden yaparsanız, alacağınız ürünün belirtilen listelerdeki indirim oranına bakabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanacak olan müşterilerin bu tarihler arasında alışverişi yapmaları gerekir. Bu tarihlerin dşında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Değiştirmek istediğiniz eski ürünlerden buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon çamaşır makinesi, davlumbaz, solo fırın, ankastre ocak, ankastre bulaşık makinesi ve ankastre fırın olanları kampanya kapsamında verebilir ve bunlardan herhangi birisinin yerine listelerde belirtilen ürünlerden herhangi birini alabilirsiniz. Kampanya için indirim listesini görüntülemek için www.vestel.com.tr/tr-tr/garanti.aspx adresine girebilirsiniz. Kampanya ilgili detayları da internet sitesi ya da Vestel mağazalarından öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.