Kampanya Bulucu

Vestel’den Televizyonlarınızı Değiştirecek Kampanya

Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile takip oldukça zorlaşıyor. Daha yeni bir ürün almaya karar veremeden onun bir yenisi çıkıyor. Televizyon da bu ürünlerden biri. Şimdi teknolojiyi yakalamanız için oldukça avantajlı bir fırsat var. Şimdi Vestel kampanyaları ile eski televizyonunuzu getirip, yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile çalışan ya da çalışmayan eski televizyonlarınızı Vestel’e getirdiğiniz zaman, yeni televizyonu indirimli olarak alabilirsiniz. İndirim tutarı televizyonların modeline göre değişecektir ve kampanya sadece belirli model televizyonlarda geçerli olacaktır. Televizyonların çalışıp, çalışmaması kampanya açısından önemli değil.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Eski bir model Vestel televizyonu olan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan eski tüplü televizyonlar, Plazmalar, LCD’ler ve LED TV’ler yararlanabilir. Kampanya için hangi modelin ne kadar indirim sağlayacağı açısından bir liste yayınlanmıştır. Bu listeye bakarak televizyonunuzun ne kadar indirim sağlayacağını görebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yetkili satıcılara, bayiliklere ya da internet sitesine gelerek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yeni televizyonunuzu satın alırken bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi iletmeniz gerekir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanya için önceden kayıt yaptırmak ya da SMS göndermek gibi bir zorunluluğunuz yok. Bayi veya yetkili satıcılardan yeni bir televizyon satın alırken, görevlilere bu kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtmelisiniz. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde de www.vestel.com.tr adresinden satın alım işlemi gerçekleştirirken “Eski Ürünü Teslim Al” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Kampanya İçin Başka Bir Ücret Ödemem Gerekir Mi?

Kampanya ile yapılacak keşif ve montaj hizmeti size hediye edileceğinden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Ayrıca internet üzerinden yapılan alışverişlerden de kargo ücreti alınmayacaktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.