Vestel Online Alışverişlerde Shell'den 50 TL Yakıt Kazanabilirsiniz | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vestel Online Alışverişlerde Shell’den 50 TL Yakıt Kazanabilirsiniz

Vestel ve Shell kampanya konusunda ortak bir işbirliği geliştirerek müşterilerine avantajlı fırsatlar sunuyor. Şimdi Shell kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vestel’den alışveriş yaparak Shell’den hediye yakıt kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vestel kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.vestel.com.tr adresinden 700 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda, eğer Shell ClubSmart’lı iseniz, Shell’den 50 TL’lik yakıt kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan he kişi bir defa yararlanabilme hakkına sahiptir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu akaryakıt kampanyasından yararlanabilmeniz için öncelikle Shell ClubSmart üyesi olmanız gerekmektedir. Üyeliği olmayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca Vestel.com.tr adresinden alışveriş yapmak için siteye üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, hemen, ücretsiz olarak olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında www.vestel.com.tr adresinden 700 TL ya da daha fazla tutarda bir alışveriş yapmış olduğunuzda SMS yolu ile ya da mail yolu ile size bir şifre iletilecektir. Bu şifreyi mesaj yolu ile Shell’e iletmiş olduğunuzda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Şifreyi Nasıl Kullanacağım?

Telefonunuzun mesaj bölümüne SHELL yazıp, bir boşluk bırakıp, Shell ClubSmart kart numaranızı yazıp, bir boşluk bırakıp, Vestel’den gelen şifreyi de ekleyerek 2316’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajında sonra hediye yakıt kartınıza yüklenecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 1 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar alışverişi yapmaları ve 6 Kasım 2015’ekadar da şifreleri mesaj yolu ile göndermeleri gerekir. Bu tarihler dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kazandığım Hediye Yakıtı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtlar 9 Kasım 2015 tarihinde kartınıza yüklenecektir. Bu hediye yakıtları 30 Kasım 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanılmayan hediye yakıtlar 30 Kasım’dan sonra geçersiz sayılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.