Kampanya Bulucu

Vatan Mağazalarından World Card’a Özel İphone 6 Kampanyası

Vatan Mağazaları Iphone almayı düşünen müşteriler için kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı. Bu kampanyaya göre Vatan mağazaları ve vatanbilgisayar.com’da World Card’a özel 16 GB iPhone 6 alışverişlerinde 100 TL Worldpuan hediye edilecek.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmek için 13 – 20 Mayıs 2015 tarihleri arasında Vatan mağazaları veya vatanbilgisayar.com’dan 2.359 TL değerindeki  İphone 6 16 GB alışverişi yapmanız gerekmektedir. Bu alışverişlerinizin sonucunda sizlere 100 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

Puan kazanımı olabilmesi için alımlarda sepetinizde yalnızca iPhone 6 16 GB ürünü bulunmalıdır. İphone 6 16 GB ürünü dışındaki ürünlerin satın alım işlemini ayrıca yapmanız gerekmektedir.

Kazanılan Worldpuan Ne Zaman Karta Yüklenir?

Kazanılan Worldpuan’lar en geç 3 Haziran 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 14 Haziran 2015 tarihidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Worldpuan’lar 15 Haziran 2015 itibarinde geri alınacaktır ve kullanıcı bu konuda hiç bir hak iddia edemez.

Hangi Kartlar Kampanya Kapsamında Değildir?

Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Ürün İadesi Durumunda Kazanılan Puanlara Ne Olur?

Ürün iadesi ve değişim durumlarında size verilen World Puanlar geri alınır.

Kampanyadan En Fazla Ne Kadar Puan Kazanılabilir?

Kampanyadan kazanılacak en yüksek World puan 100 TL değerindedir.

Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.