Kampanya Bulucu

Vatan Bilgisaysardan 0 Faiz 10 Taksit İmkanı

FibaBank ve Vatan bilgisayar ortaklaşa düzenlenen kampanya ile Vatan Bilgisayar stoklarındaki tüm cep telefonlarından yüzde 0 faizle satın almanız mümkün. Kampanyaya Fibabank müşterisi iseniz Fibabank mobil üzerinden kampanyaya katılmanız mümkün. Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için eğer, Android bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna Fiba Bank yazarak orijinal Fiba Bank uygulaması sayfasını açın. Daha sonra yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra kampanyalar kısmından “Vatan Bilgisayardan 0 Faiz 10 Taksit İmkanı”  adlı kampanyanın altında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer İOS bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna Fiba Bank yazarak orjinal Fiba Bank uygulaması sayfasını açın. Daha sonra yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra kampanyalar kısmından “Vatan Bilgisayardan 0 Faiz 10 Taksit İmkanı”  adlı kampanyanın altında bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kapsamındaki krediyi alıp- alamadığınızı kontrol etmek adına 3422’ye “VATAN” bir boşluk “TC Kimlik Numaranızı” kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.  Eğer krediyi uygun olduğunuz taktirde “Satış temsilcisi ile görüşebilirsiniz” ibaresi bulunan bir mesaj geri olarak size iletilecektir. Krediye uygun olmadığınız taktirde “Politikalarımız gereği şuan için olumlu değerlendirilemiyorsunuz” ibareli bir mesaj geri size gönderilecektir. Bu mesajın yanı ortalama 5-10 dakika’dır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya geçerliliği hakkında net bir bilgi olmamasına rağmen 31 Aralık 2017’ye kadar süreceği tahmin edilmektedir. Eğer aklınızda yeni bir telefon almak varsa bu kampanyadan faydalanmanın tam zamanı.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir ?

  • Kampanya tüm mağazalarımızda geçerlidir. Bir müşteri 1 telefon alabilir. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Fibabank ve Vatan bilgisayar kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Fibabank ve Vatan bilgisayarın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya  hakkında daha detaylı bilgi almak için FibaBank’ın 7/24 destek veren 444 88 88 No’lu numarasını arayabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalandığınız taktirde telefon taksitlerini size en yakın PTT’ye giderek kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
  • Bu kampanya kapsamında %0 faizle İstediğiniz cep telefonu alabilirsiniz. Buna en son çıkan modellerde dahildir.
  • Kampanya stokta bulunan modellerde geçerldir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.