Kampanya Bulucu

Vakko’da Anneler Gününe Özel % 15 İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Vakko’da Anneler Gününe Özel % 15 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Vakko, V2K designers, Vakko Butik ve Vakkorama mağazalarından yapılacak olan indirimsiz ürün alışverişlerinde kasada satış danışmanı tarafından ödeme tutarı üzerinden yapılacak olan %15 indirimden yararlanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Anneler Günü’ne Özel olarak 3 Mayıs ve 17 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ayrıca herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayıp tek yapılması gereken şey Vakko, V2K designers, Vakkroama ya da Vakko Butik mağazalarında giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak kampanyaya dahil edilmiş olan indirimsiz ürünlerden kampanya tarihleri içinde alışveriş yapmak olacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında Miles & Smiles kredi kartları ve American Express Card ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiş olup bu kartların dışında kalan kartlar yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya Vakkorama, V2K designers, Vakko Butik ve Vakko mağazalarında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan indirim kasada ödeme sırasında ödeme tutarı üzerinden manuel olarak yansıtılacak olup işlemin ardından banka tarafından yapılacak olan herhangi bir indirim bulunmamaktadır.

Kampanyaya ek kartlar dahil edilmiştir.

Kampanya diğer promosyon ya da indirimler ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Kampanyaya dahil olan ürünler ile ilgili olarak öncelikle mağaza satış danışmanlarından alışveriş yapmadan önce bilgi alınmalıdır. Zira kampanyaya dahil edilmemiş olan indirimli ürünlerden yapılacak olan alışverişler üzerinden indirim kazanılması mümkün değildir.

Her bir müşteri kampanyaya birden fazla kez katılarak indirimden birden fazla kez yararlanabilir.

Anneler Gününe Özel %15 indirim kampanya dahilinde yeni sezon indirimsiz ürünlerinde geçerli olacaktır.

Kampanya stokları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Garanti Bankası ve Vakko kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.