Vakıfbank'tan Yeni Yıla Özel Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Yeni Yıla Özel Kredi Kampanyası

Vakıfbank’tan Yeni Yıla Özel Kredi Kampanyası

Yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak krediler yılbaşı kampanyaları adı altında tüm müşteriler için sunuluyor. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler çok uygun koşullarda ihtiyaç kredisi alabilirler.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile kampanya süresince 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında yararlanacağınız faiz oranı aylık %1,35’den başlıyor. Ayrıca alacağınız kredi için 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen tüm müşteriler yararlanabilme hakkına sahiptir. 18 yaşının üzerinde olan ve TC vatandaşı olan herkesin başvurusuna açıktır. Fakat kampanyaya her başvuran, kampanyadan yararlanamayabilir. Bu konuda ilgili birim gerekli değerlendirmeleri yaparak kampanyadan yararlanıp yararlanmayacağınıza karar verir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyalı krediye başvurmak için şubelerden, online şube, telefon bankacılığı ya da ATM’leri kullanabilirsiniz. Fakat bunlarla uğraşmak istemiyorsanız sadece telefondan kısa mesaj göndererek de krediye başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne önce YENIYIL, daha sonra da TC kimlik numaranızı yazıp 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredinin sonucu da size yine SMS olarak iletilir.

Kampanya için Örnek Faiz Maliyet Tablosu Var Mı?

vakıfbank faiz maliyet tablosu

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Vakıfbank’ın yayınladığı kampanya sayfasında bu kampanya için herhangi bir zaman sınırı belirlenmemişti. Kampanyanın yılbaşı kampanyası olarak duyurulması, sürenin kısa zamanlı olacağını gösteriyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ