Vakıfbank'tan Sonbahara Özel Taşıt Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Sonbahara Özel Taşıt Kredisi Kampanyası

Bir araç sahibi olmak ya da aracını yenilemek herkesin istediği şeylerden bir tanesidir. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile uygun koşullarda sıfır araç kredisi alarak hayal ettiğiniz araca sahip olabilirsiniz. Sonbahara özel olarak başlayan bu kredi kampanyasından yararlanmak çok kolay.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu araç kredisi kampanyaları ile kampanya tarihlerinde başvuran müşteriler hem 48 aya kadar vade seçeneklerinden, hem de %1,17 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Farklı ödeme koşullarına sahip olan bu kredi de araçların bedelinin %70 ya da %50’sine kadar kredi çekebilirsiniz.

Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Bu kampanya için belirlenen limit kişiye göre değişkenlik gösterse de sabit bir parametre koyulmuştur. Eğer aracınızın bedeli 50.000 TL’yi aşıyorsa, bedelin 50.000 TL’sine kadar olan kısmın %70’i kadar kredi alabilirsiniz. 50.000 TL’nin üzerinde ki bedelin ise %50’si kadar kredi alabilme şansınız bulunur.

Hangi Koşullarda Geri Ödeyebilirim?

Kampanya kapsamında çekilecek olan kredilerin ödemelerinde oldukça esnek davranılmıştır. İsterseniz krediyi her ay için eşit taksitlere bölebilirsiniz, isterseniz 3 ay erteleyerek eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz, 3 ayda bir ödeyebilme şansınız bulunur, değişken taksitli olarak ödeyebilirsiniz ve yine tercihinize göre son taksit balon ödemeli olarak ödeyebilme şansınız bulunur.

Bu Kredi Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Bu kampanya ile öncelikle kefil sorununuz olmadan kredi çekebilme şansınız bulunur. Aylık faiz oranları %1,17 olarak belirlenmiştir ve kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır. Hayat sigortası zorunluluğu yoktur ve 48 aya kadar vade yapabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen herhangi bir son katılım tarihi bulunmuyor. Fakat sadece Sonbahara özel olarak başladığı belirtildiği için yüksek ihtimal ile Kasım ayının sonunda kampanyanın bitme ihtimali bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.