Vakıfbank'tan Organik Tarıma Masrafsız Organik Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Organik Tarıma Masrafsız Organik Kredi Kampanyası

Vakıfbank’tan Organik Tarıma Masrafsız Organik Kredi Kampanyası

Toplumda talebi her geçen gün artan organik tarım ve ürünlerine bir destek de şimdi Vakıfbank’tan geliyor. Vakıfbank kampanyaları ile artık organik tarım ile uğraşan çiftçiler çok daha avantajlı koşullarla kredi alıyor ve çok daha uygun bankacılık hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile Vakıfbank’a başvuran organik tarım çiftçileri 50.000 TL’ye kadar uygun koşullarda kredi alabiliyor. Bu kredi koşullarında herhangi bir dosya masrafı ödemediğiniz gibi faiz oranı da sadece %1,39 olacaktır. Ayrıca kredi kullanan müşteriler diğer bankacılık hizmetlerinden de uygun koşullarda yararlanabilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan organik tarımın her alanı ile ilgilenen çiftçiler yararlanabilir. Sebze, tahıl ve meyve dahil tüm bitkisel ürünlerde ve bunun yanında besi hayvancılığı ve süte kadar tüm tarım alanlarında geçerli olacaktır. Bu sektörlerde faaliyet gösteren işletme ve çiftçiler her türlü ihtiyaçları için kredi başvurusunda bulunabilir.

Bu kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Bu kampanya için yapmanız gereken başvuruyu size en yakın Vakıfbank şubesinden yapabilirsiniz. Şuan için bu kampanyanın başvurusu diğer kanallardan yapılmamaktadır. Kampanya için şubelerin istediği evrak ve gereksinimler farklı koşullara bağlı olabilir. Bunun için şubelere başvurarak detayları öğrenebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi bulunmuyor. Vakıfbank çiftçiye vereceği bu desteği sürekli olarak vermek çabasında. Fakat Vakıfbank istediği zaman haber vermeksizin bu kampanyanın şartlarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkına da sahiptir.

Bu Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Bu krediye başvurmuş olduğunuz zaman ödeme zamanları sizin hasat ya da gelir döneminize bağlı olarak belirlenir. Dileyen müşteriler sadece yılda bir defa ödeme yapabilme imkanına sahip olur. Ayrıca 1 yıl boyunca da hesap işletim ücreti vermenize gerek kalmaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ