Vakıfbank'tan KOSGEB'e Kayıtlı KOBİ'lere Büyük Destek | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan KOSGEB’e Kayıtlı KOBİ’lere Büyük Destek

Vakıfbank ve KOSGEB güçlerini birleştirerek KOBİ’lere inanılmaz fırsatlar sunuyorlar. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile KOSGEB’e kayıtlı olan KOBİ’ler çok uygun koşullarda kredi alarak yatırımlarını değerlendirebiliyor. Üstelik cazip geri ödeme avantajı ile birlikte.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu KOSGEB kampanyaları ile KOSGEB veri tabanına kayıtlı olan KOBİ’ler Vakıfbank’tan 60 aya kadar çıkabilen vade seçenekleri ve uygun faiz koşulları ile masrafsız kredi alabiliyor. Üstelik sadece bu kadar da değil, bu kredi kampanyasının yanı sıra havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinden, kredi kartları, çek defteri, POS gibi diğer hizmetlerden de oldukça avantajlı şekilde yararlanabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece KOBİ’lerin yani Küçük ya da Orta Büyüklükteki İşletmelerin sahipleri yararlanabilir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmeniz için KOSGEB’e üye olmanız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmadan önce KOSGEB veri tabanından kayıtlı olup olmadığınız kontrol edilecektir. Kayıtlı olmayanlar bu fırsatlardan yararlanamayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza gerek yok. Yararlanmak istediğiz kredi ya da diğer hizmetler için herhangi bir Vakıfbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Yapılacak kredi işlemlerinde ve diğer hizmetlerde sunulan şartlar sadece size özel olacaktır, farklı kişiler farklı koşullardan yararlanabilir. Bu konuda ki inisiyatif şubelerdedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanya için herhangi bir süre sınırlaması yapılmamıştır. İsteyen ve şartları sağlayan müşteriler herhangi bir zaman diliminde en yakın Vakıfbank şubesine başvuru yaparak bu kampanyadan faydalanabilir. Hem Vakıfbank, hem de KOSGEB önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı bitirebilir.

Kampanya Hakkında Daha Detaylı Bilgiyi Nereden Alabilirim?

Kampanya her KOBİ için farklı özellikler taşıyabileceğinden, bazı temel uygulamalar dışında kampanyanın çerçevesi tam çizilmemiştir. Size özel fırsatların tamamından haberdar olmak ve kampanyaya katılmak için herhangi bir Vakıfbank şubesine danışabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.