Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Jolly Tur Tatil Kredisi Kampanyası

Bu yaz tatilinizin tadını doya doya çıkarın diye Jolly Tur ve Vakıfbank sizler için çok özel bir tatil kampanyası hazırladı. Tatilinizi Jolly Tur ile yaptığınız zaman harcamalarınızı Vakıfbank tatil kredisi avantajı ile 30 gün içerisinde taksitlendirebileceksiniz.

Jolly Tur Tatil Kredisinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Öncelikle tatilinizi Jolly Tur aracılığı ile yapmanız gerekmektedir. Tatil harcamanızı 30 gün içerisinde,Voucher ve Kredi Kartı Tahsiat Makbuzunu ibraz ederek şubeye başvurup kredilendirmeniz gerekmektedir.

Dilerseniz şubeye gitmeden sms ile ön onay alabilirisiniz. Jolly Tur Tatil Kredisi için Ön onay alabilmek için , TIK TCKIMLIKNO GELIR BİLGISI mesajını aralarından birer boluk bırakarak yazdıktan sonra 5724’e gönderiyorsunuz. Bu kısa mesaj ile şubeye gitmeden ön onay alıp işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Jolly Tur Tatil Kredisi İçin Ne Kadar Vade Seçeneği Sunulur?

Kredinizi 3 aydan, 24 aya kadar vade seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Jolly Tur Tatil Kredisi İçin Hangi Belgeler Gerekir, Masraf İstenir Mi?

Kredi içi herhangi bir dosya masrafı talep edilmez. Gelir belgesi ibraz etmenize de gerek yoktur. Aynı zamanda Hayat Sigortası zorunluluğu da yoktur.

Jolly Tur Tatil Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Kampanya bireysel müşterileri için hazırlanmıştır.

Alışverişin Vakıfbank kredi kartı ile yapılması halinde maliyet oranları tablosu;jolly tur tatil kredisi tablo 1

Alışverişin Vakıfbank kredi kartı ile yapılmaması halinde maliyet oranları tablosu;

jolly tur tatil kredisi tablo 2Diğer Banka kredi kartı ile Jolly Tur Tatil Kredisi kullanımlarınızda, açık yada kapalı kredi kartlarınızdan en az birisinin veriliş tarihinin üzerinden asgari 1 yıl geçmiş olması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.