Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Emekliye Halden Anlayan Emekli Paketi

Bankaların emekli maaşlarını kendilerinden almalarını sağlayacak kampanyalar her banka için devam büyük bir rekabetle devam ediyor. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile emekli maaşını Vakıfbank’tan alan müşteriler birçok banka ayrıcalığını da kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile aldıkları emekli maaşlarını artık Vakıfbank’tan alan müşteriler kendilerine özel Halden Anlayan Emekli paketine sahip oluyor. Bu paket hesapların işletim ücretlerinin alınmamasından, kredilerde özel avantajlara hatta özel mevduat faiz oranlarına kadar birçok şeyi kapsıyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece emeklilerin katılımına açıktır. Emekli olmayan müşteriler bu paketten yararlanamazlar. Ayrıca emeklilerin yararlanabilmesi için de maaşın Vakıfbank’tan alınması gerekir. Hem yeni, hem de mevcut emekli müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir.

Halden Anlayan Paket Neleri Kapsıyor?

Bu paket, emeklilere özel kredi koşullarından, kredi kartı ve ek kartlar için aidat ödenmemesine, hesap işletim ücreti alınmamasından, özel mevduat faizlerine, ücretsiz HGS etiketi ve geçişlerinden daha birçok avantaja kadar hemen tüm bankacılık işlemlerini kapsıyor.

Emekli Maaşımı Nasıl Vakıfbank’a Taşırım?

Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımak isteyen müşteriler sadece kimlikleri ile herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek işlem yapabilirler. Ya da e-devlet sisteminde banka ve adres değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz bankayı Vakıfbank olarak belirleyebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu bir kampanya değil uygulama olarak başlamıştır ve katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Emekli maaşınızı alacağınız bankayı Vakıfbank olarak belirledikten sonra paket otomatik olarak size tanımlanır, bu fırsatları kullanmaya başlarsınız.

Kredi Ayrıcalıkları Nelerdir?

Faiz oranları direk olarak emeklilere özel olarak uygulanır. Bunu detaylı olarak www.vakifbank.com.tr adresinden görebilirsiniz. Ayrıca maaşını 3 ayda bir alan emekliler için taksit ödemeleri 3 ayda 1 olan krediler verilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.