Vakıfbank'tan Çiftçiye Tam Destek Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Çiftçiye Tam Destek Kampanyası

Bankaların meslek gruplarına ve kişilere özel olarak yaptıkları kampanyalar arasında KOBİ’lere çiftçilere vs. yönelik avantajlar sunulur. Bu Vakıfbank kampanyaları ile şimdi çiftçiler kendilerine özel avantajlardan yararlanabileceği kredi ve kredi kartı fırsatlarını yakalayabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile işiniz ile ilgili her türlü tarım kredisini alabileceğiniz ve ödemelerini yine hasat dönemi ile ilgili ödeme seçeneklerine sahip olursunuz. Üstelik yem, gübre gibi en küçük ihtiyaçlardan, arazi, traktör ve diğer büyük ekipmanlara kadar kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kampanyası ile yılda bir kere borç ödeme, faizsiz işlem yapma gibi avantajlara sahip olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanmak için Toprak Mahsulleri Ofisine kayıtlı çiftçiler olmanız yeterlidir. Tüm çiftçiler bu kampanyadan ve Vakıfbank’ın çiftçilere sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirler. Çiftçi olmayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, ya da www.vakifbank.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Daha sonra gerekli yönlendirme, gerekli evraklar ve işlemler yönlendirilebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir tarih sınırlaması yapılmamıştır. Vakıfbank çiftçilere sunacağı avantajları süresiz olarak sunmayı amaçlıyor. Fakat istediği zaman bu kampanya şartlarını değiştirme hakkını da saklı tutuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istediği zaman yararlanabilir.

Kampanya da Sigorta Hizmeti Var Mı?

Hayvan ve bitkisel ürünleri doğa olaylarına karşı, hastalıklara karşı gibi bir takım riskleri kapsayan TARSİM güvencesi ile tüm çiftçilerin sigorta ihtiyacı da karşılanır. Sigorta kampanyalarından yararlanmak isteyen çiftçiler bunun için de başvuru yapabilir ve bilgi alabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.