Vakıfbank'tan Bayrama Özel Taşıt Kredisi | Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan Bayrama Özel Taşıt Kredisi

Vakıfbank’tan Bayrama Özel Taşıt Kredisi

Eğer bayrama yeni alacağınız 0 kilometre bir araç ile girmek istiyorsanız, oldukça şanslısınız. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile sadece bayrama özel olarak hazırlanmış taşıt kredisini uygun faiz oranı ve ödeme koşulları ile alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile hiçbir kefile ihtiyaç duymadan, sizin seçeceğiniz ödeme türü ile aylık %1,11 faiz oranına sahip araç kredisi alabilirsiniz. Bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlarda araç bedelinin %70’i karşılanırken, 50.000 TL’nin üzerinde ki araçlar için de bedelin %50’sine kadar kredi verilebilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu araç kredisi kampanyalarından isteyen tüm Vakıfbank müşterileri yararlanabilir. Eğer Vakıfbank müşterisi değilseniz, birkaç dakika içerisinde bir hesap açtırarak olabilirsiniz. Kampanyaya herkesin başvurabilme hakkı vardır. Fakat banka daha önce ki ödeme alışkanlıkları, aylık gelir gibi bir takım kriterleri inceleyerek sadece yeterli gördüklerine kredi verecektir.

Bu Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Bu kredinin size sağlayacağı en büyük avantaj ödeme biçimini sizin belirleyebilecek olmanızdır. Bu kampanya ile çekeceğiniz krediyi isterseniz eşit taksitli olarak, isterseniz yine eşit olup, 3 ay ödemesiz bir dönem belirleyerek, isterseniz taksitleri 3 ayda bir ödeyerek ayarlayabilirsiniz. İsteğinize göre taksitler değişken tutarlı olabilir ya da son taksit balon ödemeli şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize kalmış durumdadır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir tarih sınırlaması açıklanmadı. Fakat bayram kampanyası olduğu için muhtemelen bayramdan sonra kampanya koşullarından yararlanmak imkansız olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bayramın sonuna kadar bu kampanya için herhangi bir Vakıfbank şubesine başvurmalıdır. Vakıfbank, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarını ve krei kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ