Vakıfbank'tan 2015'e Merhaba Kredisi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank’tan 2015’e Merhaba Kredisi

VakıfBank, KOBİ’lere özel 100.00 TL’ye kadar krediyi 4 ay ödemesiz avantajıyla veriyor. Bu krediye KOBİ’ler, 2015’e erken “Merhaba” diyor.

VakıfBank, ülke ekonomisinin can damarı olan KOBİ’ler için 100,000 TL kredi kampanyasını başlattı. Üstelik bu kredinin vadesi 60 ay ve ilk 4 ay kredinin geri ödemesi yok.

2015’te geri ödenmeye başlayacak olan VakıfBank KOBİ kredisi, KOBİ’ler için anında çıkıyor. Beklemek yok, sıra numarası yok.

VakıfBank KOBİ kredisinin önemli bir diğer özelliği de bu krediyi kullanan esnaflarımızın, yine bir VakıfBank ürünü olan BusinessCard harcamlarında 50 TL indirim kazanması.

VakıfBank KOBİ krediler için ödeme planları da KOBİ’leri rahatlatmak üzerine düşünülmüş. Buna göre KOBİ kredisinde 3 tür ödeme planı göze çarpıyor:

  • Sabit Ödemeli
  • Değişken ödemeli
  • Taksit ertelemeli

VakıfBank KOBİ kredisinden faydalanmak için ise son tarih 26.12.2014 Cuma günü. Bu güne kadar krediye en azından başvurmak gerekiyor.  Ayrıca BusinessCard’dan  50 TL indirim kazanmak için de 3,000 TL alışveriş yapmak gerek. Bu alışverişe ise ek kartlar da dahil edilmiş. Beklenen limite ulaştıktan sonra ise 50 TL indirim kredi kartı ekstresine yansıtılacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.