Kampanya Bulucu

Vakıfbank WorldCard’tan Petrol Ofisi’nde 25 TL İndirim

Fiyatının en düşük esnekliği olan sektör, hiç şüphesiz petrol ve yakıt sektörüdür. Bu nedenle en zor indirim ve avantaj yapılan sektör de yakıt sektörüdür. Fakat buna rağmen zaman zaman kredi kartı ve bankaların yakıt sektörü kampanyaları olur. Vakıfbank kampanyaları da şimdi size bir avantaj sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vakıfbank World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 4 defa tek seferde ve farklı günlerde 100 TL veya daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 25 TL indirim kazanıyorsunuz. Kampanya sadece anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacaktır. Diğer istasyonlar bu kampanyanın dışında tutulacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Petrol Ofisi kampanyalarından tüm Vakıfbank Worldacard sahipleri yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır ve kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya Vakıfbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek yararlanabilirsiniz. Telefonlarınızın mesaj bölümüne PO yazıp, bir boşluk bırakıp, ödeme yapacağınız kartın son 6 hanesini ekleyip 6635’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır.

18 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında 4 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik akaryakıt harcamasını anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yaparsanız, kampanyadan 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Harcamanın kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için ödemenin World özellikli POS cihazlarından Vakıfbank World kartınız ile yapılmış olması gerekir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya müşteri bazlı olarak kurgulandığından, herkes kampanyadan eşit şartlarda ve bir kere yararlanabilir. Bu yüzden de bir kişinin kazanabileceği indirim tutarı en fazla 25 TL olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.