Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’tan Nakite Taksit Kampanyası

Nakde sıkışmış olduğunuz zaman sizi rahatlatacak en önemli şeylerden biri kredi kartlarının sunmuş olduğu NakiteTaksit kampanyalarıdır. Bu kampanyalar ile hem anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, hem de uygun koşullarda ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile Vakıfbank World kredi kartınız ile kampanya tarihleri arasında 5.000 TL’ye kadar Nakit çekebilirsiniz. Üstelik çekmiş olduğunuz nakitleri de 9 taksite kadar bölere ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bu World kampanyalarından yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da katılım SMS’i göndermenize gerek yok. Kredi kartınız ile herhangi bir Vakıfbank ATM’sindenya da internet bankacılığı aracılığı ile nakit çekebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için Vakıfbank şubelerinden, ATM’lerden, telefon bankacılığından ve internet bankacılığından işlem yapabilirsiniz. Hangi kanaldan başvuru yaparsanız yapın, aynı kampanya koşullarından faydalanabileceksiniz. “Taksitli Nakit Avans” menüsü ile kampanya kapsamında ki avansı çekebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında nakit avansı almalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Faizleri Ne Kadar Olacak?

9 taksit ile alacağınız 1.200 TL nakit avans için %2,02 faiz yerine sadece %1,79 faiz oranı uygulanır. 3.000 TL nakit avans için %1,59 ve 5.000 TL için %1,49 oranında faiz uygulanacaktır. Kampanya tarihleri dışında tüm tutarlar için belirlenen faiz oranı %2,02 olacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan en fazla 2 defa yararlanabilme şansınız bulunur. Kaç kredi kartınız bulunursa bulunsun 2’den fazla kez bu kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanya ticari kredi kartlarında geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.