Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’tan Mayıs Ayına Özel 50 TL Worldpuan

Yaza girmeden önce alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirmek için banka ve kredi kartlarının kampanyaları başladı. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile tam 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. World kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada yapmanız gereken tek şey kampanyaya kayıt olduktan sonra World üyesi işyerlerinden alışveriş yapmak.

Kampanya Nasıl İşleyecek?

Bu kredi kartı kampanyasında, kampanyaya kayıt yaptırdıktan sonra ilk 100 TL ve üzeri harcamadan sonra yapacağınız her 100 TL harcamaya 10 TL worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kazanım en fazla 5 defa yapılabilir ve bu kampanyadan toplamda en fazla 50 TL worldpuan kazanılabilir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından mesaj göndermek gerekecektir. Mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakarak harcama yapılacak olan kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermek gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Kredi Kartları İçin Geçerlidir?

Kampanya sadece Vakıfbank Worldcard kredi kartları için geçerlidir. BusinessCard,  mail order ya da worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal edilen ya da iade edilen alışverişler kampanya açısından geçersiz olacaktır.

Sanal Kredi Kart Kampanya İçin Geçerli Midir?

Bu kampanyada sanal kredi kartı ve seçili olan internet sitesinden yapılan alışverişler, kampanya açısından farklı olarak görülmez. Bu şekilde yapılan alışverişler de kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya sadece Mayıs ayı içerisinde geçerli olacak. Bu nedenle onay mesajı geldikten sonra 30 Mayıs 2016 tarihine kadar yapılan alışverişlerin 100 TL ve daha üzerinde olanları 10 Tl kazandıracak.

Worldpuanlar Ne Zaman Yüklenecek?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Worldpuanlar 16 Haziran 2016 tarihinde alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartının hesabına yansıtılacak ve 28 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.