Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’tan Market Alışverişlerinize 25 TL Worldpuan Hediye!

Her zaman yapmış olduğunuz market alışverişlerinizi yaparken 25 TL Worldpuan kazanmak istemez misiniz? Şimdi World kampanyaları ile yapacağınız market alışverişlerinizden şimdi 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınız ile 4 defa farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ya da daha üzerinde bir alışveriş yaptığınızda 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Her zaman yaptığınız alışverişlerinizi yaptığınız düşünülürse kampanyanın sağladığı avantaj oldukça önemli.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Vakıfbank’a ait World kredi kartına sahip bütün müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Asıl kartlar ve ek kartlar da kampanyaya dahildir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kartın hesabınadahil edilecektir. BusinessCard’lar, banka kartları, internetten yapılan alışverişler, Worldpuan ile yapılan alışverişler vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için önce kampanyaya kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak kampanya tarihleri arasında 4 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt, banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından mesaj göndererek yapılmaktadır. Telefonunuzun mesaj bölümüne GIDA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’egöndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

3 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yapmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişleri yapmalısınız. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerin hiç birisi kampanyaya dahil olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.