Vakıfbank Worldcard'tan Ereyon.com'a Özel 50 TL Worldpuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’tan Ereyon.com’a Özel 50 TL Worldpuan

Alışverişin en hızlı, ucuz ve güvenilir yöntemlerinden biri olan internet alışverişleri, artık kredi kartı kampanyalarının da en önemli odak noktalarından biri oldu. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile Ereyon.com’dan yapacağınız harcamalarda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.ereyon.com adresinden 500 TL ile 999 TL arası harcamalarda 25 TL Worldpuan, 1.000 TL ve z,üzeri harcamalarda da 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile birlikte.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Ereyon.com kampanyalarından Vakıfbank World kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Business kredi kartları, banka kartları ve puan ile yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca Patpal ile ödenen alışverişler de bu kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderme işlemi yapılmasına gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartı ile belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız halinde otomatik olarak kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde, Kaç Defa Geçerlidir?

Kampanya öncelikle müşteri bazlı olduğu için kaç kredi kartına sahibi olduğunuzun hiçbir önemi olmadan kampanyadan eşit şartlardan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya her kişi sadece bir defa katılabilir ve kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanya altın, kuyum, kontör, Chipgold ve hediye kartı satışlarında geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.