Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’tan BP’ye Özel 25 TL İndirim

Kredi kartı ve akaryakıt istasyonlarının ortaklaşa yapmış olduğu kampanyalardan bir tanesi daha Vakıfbank ile BP arasında başladı. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile World kredi kartından BP istasyonlarından yapacağınız akaryakıt harcamalarına 25 TL İndirim.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu BP kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak anlaşmalı BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa 100 TL ya da daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 25 TL indirim kazanabiliyorsunuz. Bu indirim ile yine ücretsiz yakıt alımı yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Vakıfbank World kampanyaları, sadece Vakıfbank’a ait olan World kredi kartları için geçerlidir. Vakıfbank’a ait olan diğer kartlar ve diğer bankalara ait olan World kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ticari kredi kartları ise bu kampanyaya 4,99 TL karşılığında katılabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için alışverişleri yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Vakıfbank World kredi kartınız ile World üyesi BP istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik bir harcama yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için belirlenen tarihler arasında Vakıfbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne BP yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasını da ekleyerek, 6635’e göndermeniz yerli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalı ve akaryakıt harcamalarını yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.