Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’tan 40 TL Worldpuan Hediye

Kredi kartlarının klasik harcadıkça kazandıran puan kampanyalarından bir tanesi daha başladı. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile kredi kartınızı kullanarak yapacağız alışverişlerden 40 TL Worldpuan kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya süresi içerisinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerden 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 4 defa yararlanarak 40 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank World kredi kartlarının katılımına açıktır. Diğer bankalara ait World kredi karları ve Vakıfbank’a ait diğer kartlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece bireysel kartlar içindir, Business kartlar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bankomat kartlar, puan ile yapılan alışverişler ve nakit çekim bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için alışverişlere başlamadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri içerisinde farklı günlerde ve tek seferde 150 TL’lik bir alışveriş yapmış olduğunuzda 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu işlemi 4 defa tekrarlayarak toplamda 40 TL kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartınızın son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

6 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişler yapılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.