Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’ta Nakit Avansa 9 Taksit Fırsatı

Vakıfbank’tan alacağınız World kredi kartından çekmiş olduğunuz nakit avansları bilirsiniz. İşte Vakıfbank, Worldcard’tan çekeceğiniz nakit avansları 9 taksit imkanı ile ödeme kampanyasını başlattı. Acil bir ihtiyacınız var ise bunu karşılamanın tam zamanı. Bu kampanya 31 Ekim 2014 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Bu tarihe kadar çekmiş olduğunuz nakit avansları 9 taksitte ödeyebileceksiniz. Tabi bir takım kısıtlamalar da getirilmiş durumda. Kampanya kapsamında çekeceğiniz nakit avanslar 1200 TL ve 5000 TL çekmeniz gerekiyor. Çekeceğiniz 1200 TL’nin 9 taksitte ödeyeceğiniz faiz oranı yüzde 1,62 iken, 5000 TL olarak çekeceğiniz nakit avanslarda ise yüzde 1,31 oranında faiz uygulanacaktır.

Bu kampanyadan hem asıl, hem de ek kart sahipleri yararlanabiliyor. Tabi kampanya kapsamında ki nakit avansları çekebilmeniz için yeterli limitinizin de bulunması gerekiyor. Bunu bilerek kampanyaya katılmanız gerekir. 1200 TL olarak çekeceğiniz nakit avansı ATM’lerden, internet bankacılığından, telefon bankacılığından ve şubelerden çekebilirsiniz. Fakat 5000 TL çekecekseniz, sadece telefon bankacılığından ve ya şubeden işlem yapmanız gerekecektir. Bu işlemi yaparken de “NakiteTaksit” menüsünü kullanmanız gerektiğini hatırlatalım. Eğer bu menü dışında nakit avans çekerseniz kampanyadan yararlanamayacaksınız ve uygulanacak olan faiz aylık olarak yüzde 2,02 olacaktır.

Vakıfbank Nakit Taksit

Vakıfbank Nakite Taksit  kampanyasından her kişi 2 defa faydalanabilir, fakat daha fazla faydalanabilme imkanınız yoktur. Daha sonra bu borçlar her ay ekstrenize yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.