Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan Nisan Ayına Özel 50 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank, World kredi kartı kullanan müşterilerine birçok fırsat ve avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile, World kredi kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerden 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında belirli sektörlerden yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri ilk alışverişten sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan, toplamda da 50 Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası sadece bireysel Vakıfbank Worldcard kredi kartı kullanan müşteriler için geçerlidir. Ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca nakit çekim işlemleri, Bankomat kartı ile yapılan alışverişler, Worldpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişten önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra Vakıfbank Vakıfbank banka sisteminde giyim, gıda marketi, ayakkabı, çok katlı mağaza, aksesuar, kozmetik, saat, kuyum ve optik sektöründe kayıtlı iş yerlerinden Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne NİSAN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz yeterli olacaktır. gelen onay mesajı ile alışverişinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece Nisan ayı içerisinde geçerli olacaktır. Bu nedenle 1 Nisan ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişleri yapmanız gerekir. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.