Kampanya Bulucu

Vakıfbank WorldCard’dan Nakite Taksit Fırsatları!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank WorldCard’dan Nakite Taksit Fırsatları!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde 500 TL için yüzde 1.84 faiz oranı yerine yüzde 1.69 faiz oranı, 1.000 TL için yüzde 1.84 faiz oranı yerine yüzde 1.69 faiz oranı, 3.000 TL için yüzde 1.84 faiz oranı yerine yüzde 1.59 faiz oranı ve 5.000 TL için yüzde 1.84 faiz oranı yerine yüzde 1.49 faiz oranından 12 taksit şeklinde yararlanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihle Kadar Geçerlidir?

“Vakıfbank WorldCard’dan Nakite Taksit Fırsatları!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 28 Şubat 2017 tarihine dek Nakite Taksit işlemlerini Vakıfbank tarafından sunulan çeşitli kanallar aracılığı ile yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kısa mesaj göndermesi gibi bir zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte Nakite taksit işlemlerini yapabilmek için kullanmanız gereken kanallarda çeşitli farklılıklar bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, 3.000 TL’ye kadar olan nakite taksit işlemlerini Vakıfbank ATM’lerinden, Vakıfbank Şubelerinden, Vakıfbank İnternet Bankacılığı’ndan ya da Vakıfbank Telefon Bankacılığı’ndan yapması gerekirken 5.000 TL değerinde nakite taksit işlemleri sadece Vakıfbank Şubelerinden, Vakıfbank Telefon Şubelerinden ve Vakıfbank İnternet Bankacılığı’ndan yapılabilmektedir.

Nakite Taksit İşlemlerini Nasıl Yapabilirim?

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan taksitli nakit avans işlemleri “Taksitli Nakit Avans” menüsü üzerinden yapılmalıdır. Bahsi geçen menü üzerinde belirtilen tutar ve taksit haricinde yapılacak olan tüm işlemler için kampanya döneminde geçerli olan Nakite Taksit faiz oranı aylık yüzde 1.84 şeklinde yansıtılır.

Aylık ve Yıllık Maliyet Oranları Ne Kadar?

Bu kampanyada 500 TL ve 1.000 TL için aylık maliyet oranı yüzde 2.03 iken yıllık maliyet oranı yüzde 24.34 şeklindedir.

3.000 TL için aylık maliyet oranı yüzde 1.91 iken yıllık maliyet oranı yüzde 22.90 olarak belirlenmiştir.

5.000 TL için belirlenmiş olan aylık maliyet oranı yüzde 1.79 iken yıllık maliyet oranı yüzde 21.46’dır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılan her müşteri ilgili dönem içerisinde Nakite Taksit işleminden açık nakit çekim limiti içerisinde istediği kadar faydalanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Faiz haricinde herhangi bir ücret ya da komisyon alınmayacaktır.

Bu kampanyadan sadece nakit çekim işlem kriterlerini yerine getiren ve kullanılabilir nakit limiti olan müşteriler yararlanabilecektir.

Bu kampanyadan asıl ve ek kart sahibi olan kişiler faydalanabilecektir.

Nakite Taksit işlemlerinde taksit tutarları ödeme planı üzerinden belirtilmiş olan tarihlerde yer alan ekstrelere borç şeklinde yansıtılacaktır.

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir ek protokole ya da ayrı bir sözleşmenin imzalanmasına gerek yoktur.

Vakıfbank bu kampanya ile ilgili oluşturmuş olduğu koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişikliğe gidebileceği gibi aynı zamanda kampanyayı önceden haber verme ihtiyacı duymadan tamamen durdurma hakkına da sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.