Kampanya Bulucu

VakıfBank Worldcard’dan Ev Eşyası Alışverişinize 30 TL World Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank Worldcard’dan Ev Eşyası Alışverişinize 30 TL World Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak beyaz eşya, cam ya da kristal eşya, züccaciye, ev mefruşat ve gereçler, mobilya, perde ve pencere kaplama ya da döşeme, muhtelif ev mefruşat eşyaları, büro ya da ticari mobilya, dayanıklı tüketim malları, yapı ve mobilya dekorasyon ev tekstili ya da soğutma ve ısıtma sektörlerinden tek seferde yapılacak olan 1.500 TL’lik alışverişlerde 30 TL değerinde World Puan kazanma şansı sizin elinizde olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Vakıfbank Worldcard ile 7 Haziran ve 30 Haziran arasındaki kampanya kapsamında belirtilmiş olan sektörlerden yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Vakıfbank müşterilerinin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce EV yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi kartına ait numaranın son 6 hanesini yazıp 6635’e kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kampanyaya dahil olmak için gönderilmiş olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 adet kısa mesaj olarak ücretlendirilirsiniz.

Kampanyadan Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz World Puan’lar 18 Temmuz 2017 tarihine dek kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz son bireysel kredi kartına, bu kartın kullanıma açık olması halinde yüklenecektir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan World Puan’ları 27 Temmuz 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm World Puan’lar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde bireysel kredi kartınızdan 28 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geri alınacaktır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilecektir. Bu nedenle de her bir müşterinin kampanya kapsamında kazanabileceği en yüksek World Puan değeri 30 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ek kart ile yapılacak olan alışverişler asıl karta dahil edilecek olup, bu alışverişler de kampanyaya dahil edilecektir.

Ticari kartlar ve Bankomat Kartlar ile yapılacak olan alışverişler ise kampanyaya dahil değildir.

Mail order işlemleri, internet üzerinden yapılacak olan alışverişler ve nakit çekimi işlemler kampanyaya dahil değildir.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılmış olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde World Puan kazanımı gerçekleşmez.

Kampanyaya peşin ya da taksitli bir şekilde yapılacak olan işlemler dahil edilmiştir.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya katılmak isteyen müşteriler için belirlenmiş olan katılım bedeli 4.99 TL’dir.

Vakıfbank kampanya kapsamında belirtmiş olduğu şartların tamamını, zamanını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.