Vakıfbank Worldcard'dan Alışverişlerinize 50 TL Worldpuan! | Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan Alışverişlerinize 50 TL Worldpuan!

Vakıfbank Worldcard’dan Alışverişlerinize 50 TL Worldpuan!

Kredi kartlarının sürekli olarak yapmış oldukları harcamaya puan kazandırma kampanyası belirli aralıklarla sürekli olarak yenileniyor. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları yapacağınız alışverişlerde 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm sektörlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınızı kullanarak World üyesi iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra ki yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan olmak üzere toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank’a ait World kredi kartlarından yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Diğer kredi kartları ve banka kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerden önce kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Axess üyesi işyerlerinde ve belirtilen sektörlerde ilk 100 TL ve üzeri alışverişi yaptıktan sonra ki alışverişlerde 10 TL Worldpuan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasını yazıp, 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Şubat’ta başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihinde sona erecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kazandığınız Worldpuanlar 9 Mart 2016 tarihinde kartınıza yüklenecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ