Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan Akaryakıt Alışverişlerinize 25 TL Worldpuan Hediye

Kredi kartlarının akaryakıt konusunda yapmış oldukları standart kampanyalar araç kullananlar için oldukça iyi bir avantaj sunuyor. Bu kampanyaların bir yenisi de Vakıfbank World kredi kartı için başladı. Vakıfbank kampanyaları ile yapacağınız akaryakıt harcamalarından 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında herhangi bir yakıt istasyonunda farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 defa 100 TL veya üzeri alışverişlerde 25 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız akaryakıt harcamalarını ile bir avantaj elde edersiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Vakıfbank World kredi kartına sahip tüm müşterilerin katılımına açıktır. BusinessCard kullanıcıları, banka kartı kullanıcıları, nakit çekim ile yapılan alışverişler, puan ile yapılan alışverişler, iade işlemleri, internet üzerinden yapılan alışverişler vs. bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasından yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra Vakıfbank World kredi kartınız ile akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa en az 100 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda bu kampanyadan yararlanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne YAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazıp, 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanya kapsamında alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 11 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişleri yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.