Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan 50 TL Worldpuan

Kredi kartları, alışverişleri daha avantajlı hale getirmek için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Her ne kadar kimi insanlar kredi kartı ile alışverişi doğru bulmasa da, doğru kullanıldığında avantajları da ortada. Son kampanya ise bunları destekleyecek nitelikte zaten.

World üye işyerlerinden olan eğitim ve kırtasiye, gıda marketi, elektronik marketler, giyim, saat, çok katlı mağaza, optik, ayakkabı, kuyum, kozmetik ve aksesuar gibi alışverişlerde yapacağınız tüm harcamalar bu kampanyanın dahilinde olabilecek. Bu kampanya ile iki kere 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 10 TL Worldpuan kazanıyorsunuz. Bu kampanya hesap ya da kart bazlı değil kişi bazlıdır ve her kişi bu kampanyadan en fazla 50 TL kazanabilir.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için harcamaların hepsi Worldcard’dan yapılmalı ve iade, puan ile harcama gibi işlemlerde kampanya işlemeyecektir. Sadece karttan nakit ve taksitli alışverişler kampanya kapsamına dahildir. Yapılan 100 TL’lik alışverişlerin farklı günlerde olması gerekir. Aynı gün birden fazla alışveriş olsa da sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Eğer kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, alışveriş yapmadan önce telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harflerle KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini yazmalısınız. Size gelen onay mesajından sonra alışveriş yapabilir ve kampanyaya katılabilirsiniz. Bu kampanya sadece 1 ve 7 ekim tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Vakıfbank Worldpuan kampanyasının detayları şöyledir:

 • 1 Eylül – 7 Ekim 2014 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler, eğitim ve kırtasiye sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanyaya BusinessCard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 17 Ekim 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Ekim 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 30 Ekim 2014’te geri alınacaktır.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Seçili İnternet Siteleri: 1V1Y.COM, A-C KİTABEVİ, ADA MÜZİK, KİTAP VE MULTİMEDİA, ALAMARKA.COM, ANNELUTFEN.COM, APPLE INTERNATIONAL SANAL, APPLE-HOTS, ARMAĞAN OYUNCAK, BEE GODDESS, BİMEKS, BİZİM TOPTAN,BİZİM TOPTAN TEKEL, BON PRIX, BUTİKBEBE.COM, DARTY, DO-RE MÜZİK, DOST KİTABEVİ, D-R, DÜNYA AKTÜEL KITABEVLERI, E-BEBEK,ELİT OYUNCAK, ENMODA.COM, EREYON.COM, GİTTİ GİDİYOR, HEPSİBURADA, HIZLIAL.COM, HOMEND, İNKILAP KİTAPEVİ, JOKER/MAXITOYS, KABALCI KITABEVI, KLIKSA.COM, LEONARDİNİ, LEZZETLİHEDİYE.COM, LITERATÜR KITABEVI, LİMANGO, LOCOPOCO, MAMMASİTA.COM, MARKAFONİ, MARKAPORT.COM, MEDİA MARKT, MEDİA SATURN, MEMLEKETTENGELSİN.COM, MODAELİNİZDE.COM, MODAGRAM.COM,MORHİPO, N11, NEZİH KİTAPEVİ, NOBEL TIP KITAPEVI, PC GOLD BILGISAYAR, PERABULVARI.COM, SAHİBİNDEN.COM, SANALPAZAR, SEKİZ.COM, TEKNOSA, TOYYZ SHOP,TRENDYOL, UNNADO.COM, VATAN BİLGİSAYAR, ZİZİGO
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.