VakıfBank Worldcard'dan 50 TL Worldpuan! | Kampanya Bulucu

VakıfBank Worldcard’dan 50 TL Worldpuan!

VakıfBank Worldcard’dan 50 TL Worldpuan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Ekim ayının sonuna kadar Worldcard ile yapacağınız akaryakıt, gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri alışverişlerinizde 50 TL worldpuan kazanıyorsunuz!

Kampanyaya göre, tek seferde yapacağınız 100 TL’lik alışveriş sonrasında tek seferde yapacağınız her 100 TL’lik alışverişte 10 TL worldpuan kazanacaksınız. Ve puan kazanmaya her alışverişinizde 50 TL’ye kadar devam edebilirsiniz. Yapı Kredi ve Vakıfbank iş birliğinde gerçekleşen kampanyada evinizin ihtiyacı olan tüm alışverişleriniz ve akaryakıt harcamalarınızı bankanızın desteğiyle yapıyorsunuz. Alışverişlerinizde puan kazanabilmeniz için ise World POS üzerinden alışverişlerinizi yapmanız gerekiyor.


Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurmanız sadece birkaç saniyenizi alacak kadar kolay. “KAMPANYA” yazıp kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndererek kampanyaya kolaylıkla dahil olabilirsiniz. Kampanyaya katılım mesajınız ise kendi tarifeniz üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Ekim’de başalayan worldcard kampanyası ekim ayının sonuna kadar yani 31 Ekim’e kadar devam edecek. Kazanılan puanlar ise 10 Kasım 2016’ya kadar alışveriş kartına yüklenecek. Worldpuanların son kullanım tarihi ise 21 Kasım 2016. Kullanılmayan puanlar 22 Kasım 2016 tarihinde geri alınacak.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • VakıfBank Worldcard’dan 50 TL Worldpuan kampanyasına katılmak için aşağıdaki şartlara uymanız gerekmekte:
  • Peşin ve taksitlendirme yapılan harcamalar da kampanya kapsamındadır.
  • Kampanyadan seçili internet sitelerinden alışveriş yaparak da dahil olabilirsiniz. Kampanyaya dahil siteler: tazemasa.com, ehamal.com ve memlekettengelsin.com’dur.
  • Ticari kartlar, Bankomat Kartlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımları kampanya kapsamında değildir.

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ