Kampanya Bulucu

VakıfBank WorldCard’dan 50 TL World Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank WorldCard’dan 50 TL World Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Worldcard kullanılarak World üyesi iş yerlerinden giyim, çok katlı mağaza, gıda marketi, aksesuar, kozmetik, optik, manav, kasap, saat, şarküteri, elektronik market, çiçekçilik, kuyum ve beyaz eşya sektörü alışverişlerinde tek seferde yapılacak olan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılacak olan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını yakalar ve toplamda 50 TL World Puan kazanma şansını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında World üyesi iş yerlerinden kampanya kapsamında belirtilmiş olan sektörlerde kampanya koşullarını yerine getirerek alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden KAZAN yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanacakları karta ait numaranın son 6 hanesini yazmaları ve 6635 numarasına göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar, kampanyaya katılan kişilerin kullandığı GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifelere göre ücretlendirilecektir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz World Puanlar 6 Nisan 2017 tarihinde kullanıma açık olan bireysel kredi kartınıza yüklenecektir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz World Puanları 17 Nisan 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanmamış olduğunuz World Puanlar 18 Nisan 2017 tarihinde kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Dahil Edilmiş Olan İnternet Siteleri Hangileridir?

Kampanyaya dahil edilmiş olan internet siteleri şu şekilde sıralanmıştır;

Zizigo, Vestel, Vatan Bilgisayar, Unnado.com, Trendyol, Teknosa, Tazemasa.com, Süsler-Hoover, Sony Center, Silverline, Siemens Beyaz Eşya, Shopigo.com, Sekiz.com, Samsung, Regal, Profilo, Markafoni / Payu, N11, Morhipo, Modagram.com, Modaelinizde.com, Miele, Media Saturn, Media Markt, Markafoni, Lidyana, LG mağazaları, Lezzetlihediye.com, İndesit, Iyzio / Sahibinden, Homend, Hepsiburada, Gorenje, Gitti Gidiyor, Gaggenau, Finlux, Ereyon.cm.tr, Electrolux, Ehamal.com, E-bebek, Bosch, Bizim Toptan, Bimeks, Beko Online, Arçelik Online, Altus, 1V1Y.com ve 1tikla2kazan.com

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olduğu için bu kampanyaya her bir müşteri sadece bir kez katılabilecektir. Bu nedenle de kampanya kapsamında kazanabileceğiniz en yüksek World Puan değeri 50 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya ticari kart ve Bankomat kartlarını kullanarak katılmanız mümkün değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan mail order işlemleri, iade ve iptal işlemleri, puan kullanılarak yapılan harcamalar ve nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya taksitlendirme ya da peşin yapılabilen harcamalar dahil edilmiş olup seçili internet siteleri de kampanya kapsamında yer almaktadır.

Aynı gün içinde aynı iş yerinden tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri harcamalardan sadece biri kampanyaya dahil edilir.

Tercih Kart sahipleri kampanyaya katılmak için 4.99 TL ücret ödemelidir.

Kampanyaya katılabilmek için alışverişlerinizi World POS cihazları üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu kampanyaya dahil edilmiş olan alışverişleri öğrenmek için Yapı Kredi Bankası sisteminde tanımlanmış olan üye iş yeri, marka ve sektör tanımlarına bakmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası ve Vakıfbank bu kampanyayı istediği an tamamen sona erdirme ya da kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da bir bölümünü önceden haber verme gereği duymadan değiştirme haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.