Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan 40 TL World Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank Worldcard’dan 40 TL World Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak gıda marketi, aksesuar, ayakkabı, çok katlı mağaza, giyim, saat, optik, kuyum, oyuncak, kozmetik ve elektronik marketler sektörlerden tek seferde yapılacak olan ilk 100 TL ve üzeri işlemin ardından yapılacak olan tek seferde her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL değerinde World Puan ve toplamda 40 TL değerinde World Puan kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için 13 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Vakıfbank sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak kredi kartının bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden MAYIS yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kredi kartının son 6 hanesini yazarak 6635 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kampanyadan faydalanmak için gönderilmiş olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya şartlarını yerine getiren kişilerin kazanmış olduğu World Puan’lar kampanya kapsamında alışveriş yapmış oldukları bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartına 8 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kartınıza yüklenmiş olan World Puan’ları 18 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız gerekir. Aksi takdirde bu tarihe dek kullanılmamış olan World Puan’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanya Hangi Sektörlerde Geçerlidir?

Kampanya kapsamında gıda marketi, aksesuar, ayakkabı, çok katlı mağaza, giyim, saat, optik, kuyum, oyuncak, kozmetik ve elektronik marketler sektörlerinden alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olacağı için her bir müşterinin kampanyadan yalnızca bir kez faydalanmasına izin verilecek olup, bu müşterilerin kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde World Puan kazanmasına müsaade edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya Bankomat kartlar ve ticari kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve e ticaret alışverişleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Ödül puanlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılmış olan alışverişin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde World Puan kazanımı mümkün olmaz.

Aynı günde içerisinde aynı üye iş yerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanaya dahil edilecektir.

Tercih Kart kullanarak kampanyaya katılacak olan kişilerin 4.99 TL değerinde katılım bedelini karşılaması gerekir.

Kampanyaya yalnızca Vakıfbank sisteminde tanımlanmış olan sektör, marka ve üye iş yerlerinden yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş olan şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme gibi haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.