Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan 30 TL Worldpuan Hediye

Vakıfbank World kredi kartı, zaman zaman başlatmış olduğu harcama ile kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile yapacağınız harcamalardan 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartı ile belirlenen sektörlerde 5 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik harcama yapmış olduğunuzda, kampanya kapsamında 30 TL Worldpuan kazanıyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm bireysel Vakıfbank World kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar kampanya kapsamındadır. Ek kart ile yapılan harcamalar asıl karta dahil edilir. Diğer bankaya ait kredi kartları, ticari ve kurumsal kredi kartları vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya tarihi bitmeden 5 defa farklı günlerde ve tek seferde en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız gerekiyor. Alışveriş yapacağınız mağazalar World üye iş yerlerinden olmalı ve elektronik, gıda ve giyim sektörlerine kayıtlı olmalıdır. Bu şartlar tamamlandığında kampanyadan yararlanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sisteminde kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KASIM yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra harcamaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 kasım tarihinde başlayan bu harcama kampanyası 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.