Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan 30 TL World Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank Worldcard’dan 30 TL World Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde beyaz eşya, cam ve kristal eşya, züccaciye, soğutma ve ısıtma, yapı ve mobilya dekorasyon, ev tekstili, ticari ve büro mobilya, dayanıklı tüketim malları, pencere ve perde döşeme ve kaplama, muhtelif ev mefruşat eşyaları, ev mefruşat ve gereçler ve mobilya sektörlerinden tek seferde peşin ya da taksitli bir şekilde 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde 30 TL değerinde World Puan kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 9 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin EV yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanacakları kredi kartına ait numaranın son 6 numarasını 6635’e göndermeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta lan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj olarak ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz World Puan’lar 14 Haziran 2017 tarihine dek en son alışveriş yapmış olduğunuz bireysel kredi kartına, bu kartın kullanıma açık olması halinde yüklenecektir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz World Puan’ları 23 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmamış olan World Puan’lar kartınızdan geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde 24 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya Hangi Sektörlerde Geçerlidir?

Kampanyaya ısıtma ve soğutma, ev tekstili, yapı ve mobilya dekorasyon, ticari ve büro mobilya, dayanıklı tüketim malları, pencere ve perde döşeme ve kaplama, muhtelif ev mefruşat eşyaları, ev mefruşat ve gereçler, mobilya, cam ya da kristal eşya, züccaciye ve beyaz eşya sektörlerinden yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

 

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyadan yalnızca bir kez yararlanmasına imkân tanınmıştır. Bu nedenle de her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde World Puan kazanacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler asıl karta dahil edilir.

Bankomat kartlar ve ticari kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Mail order işlemleri, internet alışverişleri ve nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında alışveriş yapıldıktan sonra iadesi ya da iptali gerçekleşen bir ödemeden World Puan kazanılması mümkün değildir.

World Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Tercih kart kullanarak kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 4.99 TL tutarında ücret ödemesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında taksitli ya da peşin bir şekilde alışveriş yapmanız mümkündür.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan dilediği takdirde kampanyanın tamamını sona erdirme ya da kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını sona erdirme haklarını haiz tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.