Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan 100 TL’ye Kadar Hediye Worldpuan

Yeni yıl alışverişlerinizi yaparken aynı zamanda da kazanabilmeniz için Vakıfbank Wordcard bir kampanya başlattı. Bu kampanyada yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamadan sonra yapacağınız her 100 TL’lik alışverişte 10 TL Wordpuan kazanabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında en fazla 100 TL Wordpuan kazanabilme imkanınız var.

Kampanyanın geçerli olacağı sektörler gıda marketi, iletişim sektörü, giyim, elektronik market, çok katlı mağaza, saat, ayakkabı, kozmetik, optik, aksesuar ve kuyumdur. Kampanya kaç kredi kartı olduğuna bakılmaksızın kişi bazlı geçerli olacaktır. Bu yüzden de her kişi bu kampanyadan en fazla 100 TL wordpuan kazanabilecek. Kampanyada banka kartı ile yapılan ve puanlarla yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışındadır. Kampanya internet üzerinden yapılan alışverişlerde de geçerli olacaktır. Alışverişin taksitli ya da peşin olması fark etmeyecektir. Aynı gün, aynı işyerinden alışveriş yapılmış olduğunda sadece bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Siz de bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, telefonlarınızın mesaj bölümüne KAZAN yazıp, boşluk bırakıp kredi kartınızın son 6 hanesini yazıp 6635’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Vakıfbank World Kredi Kartı

Vakıfbank Worldcard 100 TL Wordpuan kampanyasının detayları:

 • 1 Aralık – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik market ve iletişim sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde tek seferde gerçekleştirilecek ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde gerçekleştirilecek her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL toplamda 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanyaya nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve seçili internet siteleri dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 15 Ocak 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ocak 2015’te geri alınacaktır.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Seçili internet siteleri: 1V1Y.COM, ALAMARKA.COM, ANNELUTFEN.COM, APPLE INTERNATIONAL SANAL, APPLE-HOTS, BEE GODDESS, BİMEKS, BİZİM TOPTAN, BİZİM TOPTAN TEKEL, BON PRIX, BUTİKBEBE.COM, E-BEBEK, ENMODA.COM, GİTTİGİDİYOR, HEPSİBURADA, HIZLIAL.COM, HOMEND, KLIKSA.COM, LEONARDİNİ, LEZZETLİHEDİYE.COM, LİMANGO, MAMMASİTA.COM, MARKAFONİ, MARKAPORT.COM, MEDİA MARKT, MEDİA SATURN, MEMLEKETTENGELSİN.COM, MODAELİNİZDE.COM, MODAGRAM.COM, MORHİPO, N11, PC GOLD BILGISAYAR, PERABULVARI.COM, SAHİBİNDEN.COM, SANALPAZAR, SEKİZ.COM, TEKNOSA, TRENDYOL, UNNADO.COM, VATAN BİLGİSAYAR, WWW.EREYON.COM.TR, ZİZİGO

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.