Kampanya Bulucu

VakıfBank Worldcard’dan 100 TL World Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank Worldcard’dan 100 TL World Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak cam ya da kristal eşya ya da züccaciye, mobilya, muhtelif ev mefruşat eşyaları, ev mefruşat ve gereçleri, pencere ve perde kaplama ve döşeme, ticari ve büro mobilya, dayanıklı tüketim malları, mobilya ve yapı dekorasyon, ısıtma ve soğutma, mobilya ve yapı dekorasyon ev tekstili sektörlerinden tek seferde yapılacak olan 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL ve 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 22 Nisan ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin EV yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanacakları kredi kartına ait olan numaranın son 6 hanesini yazıp 6635’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre 1 kısa mesaj ücreti kadar ücret alınır.

Kazandığım World Puan’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanmış olduğunuz World Puan’lar 12 Mayıs 2017 tarihine dek en son alışveriş yapılan bireysel kredi kartına yüklenecektir. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken husus kredi kartının bu tarih dahilinde açık olması gerektiğidir.

Kazandığım World Puan’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz World Puan’ları 21 Mayıs 2017 tarihinde dek kullanmanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Sektörlerde Geçerlidir?

Cam ya da kristal eşya ya da züccaciye, mobilya, ısıtma ve soğutma, mobilya ve yapı dekorasyon ev tekstili, büro ve ticari mobilya, dayanıklı tüketim malları, pencere ve perde kaplama ve döşeme, muhtelif ev mefruşat eşyaları ve ev mefruşat ve gereçleri sektörlerinden yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında hazırlanmış bir kampanya olup her bir müşterinin bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanmasına müsaade edilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ek kart ile yapılacak olan harcamalar, asıl karta dahil edilir.

Bankomat kartlar, ticari kartlar, internet üzerinden yapılan alışverişler, mail order işlemleri, nakit çekim işlemleri ve ödül puanı kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Hem peşin hem de taksitli bir şekilde yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde ödül kazanımı olmayacaktır.

Tercih Kart ile kampanyaya katılan kişilerin kampanyaya katılım bedeli 4.99 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank önceden haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da kısmi bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.