Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’dan 10 Alışverişin Biri kadar Worldpuan Hediye

Vakıfbank World kredi kartı sahiplerinin yararlanabileceği bir alışveriş kampanyası tam bugün başladı. Bugünden itibaren 30 Kasım 2014 tarihine kadar farklı günlerde yapmış olduğunuz ilk 10 alışveriş hesaplanarak bir alışverişiniz kadar worlpuan size hediye edilecek.

Kaç kredi kartının olduğuna bakılmaksızın, kişi bazlı olarak herkes bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilecek. Kampanya hesaplanırken kişinin tüm kartları, ki buna ek ve asıl kartlarda dahil olarak ilk 10 alışverişe bakılacaktır ve alışverişlerin tamamı değerlendirilecektir. Ek kart ile yapmış olduğunuz harcamalar asıl karta dahil edilecek ve ona göre bir kampanya puan hesaplaması yapılacaktır. Puan ile yapılan alışverişler, yapılan iptal ve iade durumları, nakit çekimlerle yapılan harcamalar ve BusinessCardlar bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Bir gün içerisinde kartınız ile birden fazla alışveriş yapmış olduğunuz zaman sadece en düşük tutarlı olan alışveriş kampanya kapsamına alınacaktır.

Vakıfbank 10 alışveriş

Kampanya şu şekilde işleyecek; farklı günlerde ilk 10 alışverişiniz hesaba katılarak, aynı günlerde yapılan harcamaların en düşük tutarlısı alınarak hesaplanacak. Bu ilk 10 alışveriş içerisinden de en düşük tutarlı alışveriş belirlenecek ve bu alışveriş kadar worldpuan kartınıza yüklenecektir. Kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Bankaya kayıtlı telefon numaranızdan BEDAVA yazıp bir boşluk bırakıp, kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderirseniz, 10 alışverişin biri kadar Worldpuan kampanyasına katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.