Vakıfbank Worldcard'a Özel Metro Marketlerde 75 TL Worldpuan! | Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’a Özel Metro Marketlerde 75 TL Worldpuan!

Vakıfbank Worldcard’a Özel Metro Marketlerde 75 TL Worldpuan!

Kredi kartı kampanyalarının geneli, bireysel olarak yapılan perakende alışverişlerde geçerlidir. Fakat Vakıfbank World kredi kartı yaptığı kampanya ile bu çemberin dışına çıktı. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile Vakıfbank Worldcard ile Metro Marketlerde 75 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank’a ait World kredi kartı ile Metro Toptancı Marketler’den 2 defa tek seferde 500 TL ve üzeri bir harcama yaparsanız 75 TL Worldpuan hediye kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Metro kampanyalarından bireysel Vakıfbank World kredi kartı sahibi olan herkes yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yapılması gerekmektedir. Ayrıca Business kartlar, Worlpuan ile yapılan harcamalar ve Debit kartlar bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

Kampanyaya kayıt olabilmek için banka sistemine kayıtlı telefon numarasından kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne METRO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini yazıp, 6635’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra yaptığınız alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

20 Ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 17 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra tek seferde 2 defa 500 TL ve üzeri alışveriş yapmalıdır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerli?

Kampanya içki, tütün ve kontör gibi toptan alışverişlerde geçerli olmayacaktır. Ayrıca teknoloji sektöründe de sadece seçili olan ürünlerde taksitli olarak yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bunların dışında ki tüm ürünlerde peşin ya da taksitli olarak yapacağınız alışverişler geçerli olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ