Kampanya Bulucu

VakıfBank Worldcard’a Özel gaaraj.com’da % 40 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“VakıfBank Worldcard’a Özel gaaraj.com’da %40 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Worldcard kullanılarak Gaaraj resmi internet sitesi olan gaaraj.com ve Gaaraj mobil uygulaması üzerinden taksitli ya da peşin bir şekilde yapacağınız tüm alışverişlerde yüzde 40 oranında anında indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“VakıfBank Worldcard’a Özel gaaraj.com’da %40 İndirim!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 15 Ocak ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Gaaraj resmi internet sitesi üzerinden ya da Gaaraj mobil uygulamasından Vakıfbank Worldcard kullanarak taksitli ya da peşin olarak alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin en az iki yıllık ehliyet sahibi olmaları ve 21 yaşında olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Worldcard’ını kullanarak Gaaraj mobil uygulaması ya da Gaaraj resmi internet sitesi üzerinden taksitli ya da peşin olarak alışveriş yapmanız halinde bu kampanyadan kolay bir şekilde yararlanmanız mümkün olacaktır.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında olmadığı için müşteri bazındandır ve her bir müşteri bu kampanyadan birden çok kez yararlanabilecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya sadece bireysel kredi kartı ile yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir. Bu nedenle de Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile birlikte banka kartları ve ticari kartlar bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir.

Kiralanacak olan araç segmentine göre ehliyet sahibi ve yaş olma yılı değişkenlik gösterebilmektedir.

Kiralama işlemini yapacak olan sürücü ile Vakıfbank Worldcard kredi kartına sahip olan kişi aynı kişi olmalıdır.

Yüzde 40 oranında indirim taksitli ya da tek çekim alışverişlerinde geçerli olmakla birlikte ödeme anında toplam tutar üzerinden uygulanır.

Tercih Kart kullanarak bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ayrıca katılım bedeli olarak 4.99 TL ücret ödemesi gerekmektedir.

İndirim çeki kullanılarak yapılacak olan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Gaaraj.com ve Vakıfbank bu kampanyayı tamamen durdurma ya da bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.