Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard’a 30 TL Worldpuan Hediye

Klasik kredi kartı kampanyalarında harcadıkça kazanacağınız puanların kampanyaları sürekli olarak var. Bunlardan bir tanesi biterken bir diğer başlıyor. Geçtiğimiz aylarda yine buradan duyurduğumuz Vakıfbank’ın Worldcard ile harcadıkça kazanacağınız kampanyası sona erince bir yenisi başladı.

Bu kampanya 31 Ekim tarihine kadar devam edecek ve bu tarihe kadar yapmış olduğunuz ilk 100 TL’lik alışverişten 5 TL Worldpuan, ikinci 100 TL ve üzeri alışverişte 5 TL Worldpuan, üçüncü 100 TL ve üzeri alışverişe 5 TL Worldpuan ve dördüncü 100 TL ve üzeri alışverişe 15 TL Worldpuan olmak üzere toplamda 30 TL Worldpuan kazanabileceksiniz. Bu kampanya kapsamında yapmış olduğunuz alışverişlerin taksitli olması gerektiğinin de altını ayrı olarak çizelim. Üstelik bu kampanya tüm sektörlerde yapılacak olan harcamalarda geçerli olabilecek. Bu sayede hem kendi ihtiyaçlarınızı giderirken, hem de 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu size çok da avantajlı gibi gelmeyebilir, ama nakit yapacağınız alışverişte hem size taksit imkanı sunulmaz, hem de ekstra para kazanmazken, kredi kartının bu avantajı mutlaka değerlendirilmeli.

Kampanya sadece kişi bazında olduğu için, ne kadar fazla kartınız olursa olsun, kampanyadan sadece en fazla 30 TL kazanabilirsiniz. Tekrar belirtelim; bu kampanya nakit ve tek çekimlerde, puan ile yapılan alışverişlerde ve iade olması durumunda geçerli olmayacaktır.

Vakıfbank Worldcard’ın 30 TL Worldpuan kampanyasının detayları şu şekilde:

 • 8-31 Ekim 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişten sonra yapılacak 100 TL ve üzeri birinci taksitli alışverişe 5 TL, ikinci taksitli alışverişe 5 TL, üçüncü taksitli alışverişe 5 TL, dördüncü taksitli alışverişe tam 15 TL, toplamda 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Tüm sektörlerde yapılacak taksitli alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanyaya peşin alışverişler, BusinessCard’lar, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • İnternet alışverişleri kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak taksitli alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 13 Kasım 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Kasım 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Kasım 2014’te geri alınacaktır.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanya ilk 20,000 adet katılım ile sınırlıdır.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.