Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard ile Harcama Sözünüze 300 TL İndirim

Şimdiye kadar alışık olduğunuz kredi kartı kampanyaları, harcama yaptıkça indirim ve puan kazandırıyordu. Fakat şimdi yeni bir kampanya başladı. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile henüz harcama yapmadan, sadece harcama sözü vererek de 300 TL’ye kadar indirim kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile 12 ay boyunca, her ay yapacağınız harcamanın taahhüdüne göre ekstrede indirim yapılacaktır. En az 500 TL harcama sözüne 40 TL indirim kazanırken, en fazla 10.000 TL harcama sözüne de 300 TL indirim kazanabilirsiniz. Vermiş olduğunuz harcama sözlerini 12 ay boyunca, her ay yapmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Vakıfbank Worldcard kredi kartları için geçerlidir. Bu karta bağlı olan ek kartlardan yapılan harcamalar, vermiş olduğunuz harcama sözüne dahil edilmeyecektir. Ayrıca Business kredi kartları da kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne harcama tutarını başında H olarak yazmanız gerekir(Örneğin 500 TL için H500 olarak). Daha sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazıp 6635’e göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile harcama sözünüz alınmış olunur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Vakıfbank istediği zaman kampanyayı bitirme hakkına ya da koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Bunun için önceden haber verme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Ne Kadar Harcama Sözüne Ne Kadar İndirim Kazanacağım?

Vakıifbank World Harcama Sozu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.