Vakıfbank Worldcard ile ereyon.com.tr'de 50 TL World Puan! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard ile ereyon.com.tr’de 50 TL World Puan!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank Worldcard ile ereyon.com.tr’de 50 TL World Puan!” kampanyasına katılan kişiler kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Worldcard kullanarak ereyon.com.tr üzerinden tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını elde eder! Bununla birlikte bu kampanya ile 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL değerinde World Puan kazanma fırsatını da elde edersiniz! Bununla da bitmiyor! Ayrıca, peşin fiyatına yapacağınız alışverişlerde altı taksit fırsatı sizi bekliyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Vakıfbank Worldcard ile ereyon.com.tr’de 50 TL World Puan!” kampanyası 1 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacağı için bu kampanyaların dışındaki günlerde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey ereyon.com.tr sitesi üzerinden Vakıfbank Worldcard kullanarak kampanya tarihleri içinde alışveriş yapmaktır. Kampanya tarihleri içinde yapacağınız ilk alışverişte ödülünüzü alırsınız.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için bu kampanyadan her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek World Puan değeri 50 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyadan Kazandığım World Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanyaya katılım göstererek kazanmış olduğunuz World Puanlar kartınıza 9 Mart 2017 tarihinde yüklenecektir. Fakat bunun için kampanyaya katılmak için kullandığınız bireysel kredi kartınızın kullanıma açık olması gerekmektedir.

Kampanyadan Kazandığım World Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılım göstererek kazanmış olduğunuz World Puanları 20 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Aksi taktirde bu tarihe kadar kullanılmayan World Puanlar 21 Mart 2017 tarihi itibarı ile kartınızdan geri döndürülemez bir şekilde kalıcı olarak silinecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Tercih Kart kullanarak bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ayrıca katılım bedeli olarak 4.99 TL ücret ödemesi gerekir.

Bu kampanyaya Chipgold, kuyum, ziynet altın ve diğer altın ürünleri ile kontör ve hediye kartı alışverişleri dahil edilmemiştir.

Bu kampanya sadece World üyesi olan iş yerlerinde geçerli olacaktır.

Paypal kullanılarak yapılacak olan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.

Bankomat kartlar, ticari kartlar ve World Puan kullanılarak yapılan ödemeler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya tarihleri içinde ürün iptali, ürün iadesi ya da buna benzer sebeplerde dolayı kampanya koşullarını sağlayamayan kişilerin puan kazanmasına müsaade edilmeyecektir.

Vakıfbank ve ereyon.com.tr bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı haber vermeksizin durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.