Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard ile Alışverişlerinizde 9 Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank Worldcard ile Alışverişlerinizde 9 Taksit Kampanyası!” kampanya ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Vakıfbank Worldcard kredi kartı kullanılarak taksit sınırlaması kapsamında yer almayan sektörler üzerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerde 3 taksit için %1.39 oranında ve 9 taksit için %1.29 oranında faiz ile taksitlendirme şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 31 Ağustos 2017 tarihine kadar herhangi bir Vakıfbank Worldcard kredi kartı kullanarak yapacağı alışverişleri taksitlendirmesi gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin taksitlendirme kampanyasına dahil olabilmeleri için yapmış oldukları alışverişin ardından en az bir gün sonra 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank telefon Bankacılığı numarasını aramaları ve taksit talebinde bulunmaları gerekir. Kampanya kapsamında yalnızca Vakıfbank Worldcard kredi kartlarının kullanılması mümkün olup alışveriş yapılacak olan iş yerlerinin üye iş yeri olup olmamasının herhangi bir önemi bulunmaz.

Hangi Tarihe Kadar Taksitlendirme Yapabilirim?

Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılacak olan alışverişlerin 5 Eylül 2017 tarihine kadar taksit taleplerinin iletilmesi gerekmekte olup, 5 Eylül 2017 tarihinden sonra yapılacak olan taksitlendirme taleplerinin kabul edilmesi mümkün olmayıp kampanya kapsamında herhangi bir Vakıfbank Worldcard kredi kartını kullanarak alışveriş yaptıktan sonra 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Telfeon Bankacılığı numarasını aramanız ve üye iş yeri olup olmadığının bir önemi olmaksızın peşin alışverişlerinizi en az bir gün sonradan itibaren taksitlendirmeniz gerekir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında kuyumculuk sektörü üzerinden yapılacak olan alışverişler en fazla üç taksite kadar taksitlendirilebilir.

Bir kart kullanılarak aynı dönem içinde birden fazla defa yapılacak olan alışverişlerin taksitlendirilmesi mümkün olur.

Asıl kart ya da ek kart kullanılarak yapılacak olan alışverişlerin ayrı ayrı taksitlendirilmesi mümkün.

Taksit uygulamasının ardından uygulanacak olan faiz ile müşteri limitlerinin aşılması gerekir.

Faiz Oranlarının Aylık Maliyet Oranları Kaçtır?

Kampanya kapsamında 3 taksit için belirlenmiş olan yüzde 1.39 faiz oranı için belirlenen aylık maliyet oranı yüzde 1.67 iken yıllık maliyet oranı yüzde 20.01’dir.

Kampanya kapsamında 9 taksit için belirlenmiş olan yüzde 1.29 faiz oranı için belirlenen aylık maliyet oranı yüzde 1.55 iken yıllık maliyet oranı yüzde 18.58’dir.

 

Kampanya Kapsamında Taksitlendirilmeyecek İşlemler Nelerdir?

Alışveriş merkezi alışverişleri, akaryakıt, market, kumarhane, döviz, içkili yerler, telekomünikasyon ve bahis siteleri üzerinden yapılacak olan alışverişler, üye iş yerleri kullanılarak taksitli bir şekilde yapılacak olan alışverişler, devreden bakiye, faiz ve ücretler, nakit avans ve puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanya kapsamında taksitlendirilemez.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya herhangi bir Vakıfbank Worldcard kredi kartlarından birini kullanarak alışveriş yaptıktan sonra taksitlendirme işlemlerini gerçekleştirerek katılmanız mümkün.

Taksitlendirme işlemlerinin hesap kesim tarihi gelmeden önce yapılması gerekir. Taksitlendirmek istenilen ve peşin bir şekilde yapılmış olan alışverişin, dönem için yansıması gerekmekte olup ekstrenin kesilmemiş olması gerekir.

Taksitlendirme sırasında tüm faiz bilgilerine Vakıfbank Telefon Bankacılığı numarası olan 0850 222 0 724 numarasının size yapacağı bildirim ile öğrenmeniz mümkün olur.

Kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi kartlarının takip statüsünün normal olması gerekmekte olup, bir dönemin üstünde gecikme söz konusu olması halinde, kanuni ya da idari takibe alınmış olan bir kredi kartı ile kampanyadan faydalanmanız mümkün olmaz.

Müşteriler tarafından taksitlendirilmiş olan işlemlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde iadesi ya da iptali gerçekleşen aydan sonrası için faiz alınmayacak olsa da geriye kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına kredi kaynak destekleme fonu ve banka sigorta muamele vergisi de dahil olmak üzere borç olacak şekilde yansıtılır.

Vakıfbank önceden fiili bir şekilde gereği duymadan bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.