Kampanya Bulucu

Vakıfbank Worldcard İle Alışverişlerinizde 9 Taksit Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Vakıfbank Worldcard İle Alışverişlerinizde 9 Taksit Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Vakıfbank Worldcard kullanarak kampanya tarihleri içinde taksit sınırlaması olmayan sektörlerden peşin olarak yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 3 taksit için %1.39 ve 9 Taksit için % 1.29 oranında faiz oranı ile taksitlendirme fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Vakıfbank Worldcard İle Alışverişlerinizde 9 Taksit Fırsatı!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin taksit sınırlandırması olmayan sektörlerden Vakıfbank Worldcard’ı kullanarak 28 Şubat 2017 tarihine dek peşin bir şekilde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin taksitlendirme fırsatından yararlanabilmeleri için alışveriş yaptıktan en az bir gün sonra 444 0 724 numaralı Telefon Bankacılığını aramaları ve taksit talebini iletmeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için tüm Vakıfbank Worldcard’larını kullanmanız mümkündür. Alışveriş yapacağınız yerin üye iş yeri olup olmamasının da herhangi bir önemi yoktur.

Hangi Tarihe Kadar Taksitlendirme Yapabilirim?

5 Mart 2017 tarihinden sonra yapılacak olan taksitlendirme talepleri kabul edilmeyeceği için 28 Şubat 2017 tarihine dek yapılan alışverişler için en geç 5 Mart 2017 tarihine kadar taksit talebinin yapılması gerekmektedir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Taksit kampanyasını kullanan kişilerin bu işlemin ardından uygulanacak olan faiz ile birlikte müşteri limitini aşmaması gerekir.

Tek bir kart ile aynı dönem içerisinde birden fazla alışverişi taksitlendirmeniz mümkündür.

Asıl kart ya da ek kart ile yapacağınız alışverişleri ayrı ayrı olarak taksitlendirebilirsiniz.

Kuyumculuk sektöründen yapacağınız alışverişler en fazla 3 taksite kadar taksitlendirilebilecektir.

Faiz Oranlarının Aylık Maliyet Oranları Kaçtır?

9 taksit için belirlenen yüzde 1.29 faiz oranı için belirlenen aylık maliyet oranı yüzde 1.55 iken yıllık maliyet oranı yüzde 18.58’dir.

3 taksit için belirlenen yüzde 1.39 faiz oranı için belirlenen aylık maliyet oranı yüzde 1.67 iken yıllık maliyet oranı yüzde 20.01’dir.

Kampanya Kapsamında Taksitlendirilmeyecek İşlemler Nelerdir?

Market, alışveriş merkezi, akaryakıt, içkili yerler, kumarhane ve döviz, bahis siteleri üzerinden yapılacak alışverişler, telekomünikasyon işlemleri, üye iş yerleri üzerinden yapılacak olan taksitli alışverişler, devreden bakiye işlemleri, faiz ve ücretler, nakit avans işlemleri, puan kullanarak yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında taksitlendirilmeyecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Taksitlendirme işlemleri ile ilgili olarak taksitlendirme anında müşteriye tüm faiz bilgileri Telefon Bankacılığı tarafından verilecektir.

Taksitlendirme işlemlerinin hesap kesim tarihinden önce yapılması gerekmektedir. Bunun anlamı taksitlendirme yapılacak olan peşin alışverişlerin, dönem içine yansıması ve ekstresinin eksilmemiş olması gerektiğidir.)

Bu kampanyadan sadece kredi kartı takip statüsü normal olan kişiler yararlanabilecektir.

Kredi kartlarında bir dönemin üzerinde bir gecikmeye sahip olan, kanuni ya da idari bir şekilde takibe alan kişiler faydalanamayacaktır.

Taksitlendirilmesi yapılan ödemenin iadesinin gerçekleşmesi ya da iptal edilmesi halinde iade edilen aydan sonra faiz alınmayacak olup, kalan anaparanın tamamı tek seferde kredi kartına borç olarak yansır. Banka sigorta muameleleri ve kaynak kullanımı destekleme fonu masrafları da müşteriye yansıtılır.

Vakıfbank bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.