Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Otomatik Ödeme Talimatlarınıza Özel 60 TL Worldpuan Hediye

Kredi kartlarının yapmış oldukları otomatik ödeme talimatı kampanyalarına bir yenisi şimdi Vakıfbank World kredi kartı ile eklendi. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile vereceğiniz talimatlardan 60 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vakıfbank World kredi kartınızdan vereceğiniz her otomatik fatura ödeme talimatı için 10 TL worlpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanya süresince toplamda 60 TL Worldpuan kazanma şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vakıfbank World kredi kartları için geçerlidir. Hem bireysel kredi kartları, hemde Business kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya asıl kartlarda da, ek kartlarda da geçerli olacaktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım ilk olarak SMS yolu ile kayıt yaptırılarak olacaktır. Kayıt olduktan sonra kampanya süresi boyunca şubelerden, Bankamatiklerden ya da internet şubesinden vereceğiniz her talimat için 10 TL Worldpuan kazanırsınız. Kampanyaya kayıt olmadan verilen talimatlar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından kayıt mesajı atmanız gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazıp, bir boşluk bırakıp, talimat vereceğiniz kredi kartının numarasının son6 hanesini de yazarak 6635’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra talimat verebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

9 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da talimatları vermelilerdir. Kampanya tarihlerinin dışında yapılacak olan talimatlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece ilk defa verilen talimatlarda geçerli olacaktır. Daha önce verilip, iptal edilen talimatlar kampanya kapsamına alınmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.