Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Opet ve Sunpet İstasyonlarına Özel 25 TL İndirim

Fiyatında esneme olması en zor olan ürün türlerinden biri olan akaryakıt, aynı zamanda kredi kartları tarafından en çok kampanyası yapılan sektör olarak göze çarpıyor. Bu da en çok araba kullanan kredi kartı kullanıcılarını sevindiriyor. Şimdi Vakıfbank World kampanyaları ile 25 TL yakıt indirimi kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vakıfbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında anlaşmalı Opet ya da Sunpet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa en az 100 TL’lik bir akaryakıt harcaması yapmış olduğunuz zaman daha sonra ki alışverişinizde 25 TL indirim kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Vakıfbank World kredi kartına sahip olan bireysel müşterilerin tamamında geçerli olacaktır. Business kredi kartları, bankamatik kartları vs. bu kampanya kapsamının dışındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için Opet ya da Sunpet markalarına abone olmak ya da kartını bulundurmak zorunluluğu yoktur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmeniz için ilk olarak alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra World üyesi olan Opet ya da Sunpet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde olmak üzere 4 defa 100 TL ya da daha üzeri bir tutarda akaryakıt harcaması yapmanız gerekmektedir. Bu şartı sağladığınızda kampanyadan faydalanmış olursunuz.

Kampanyaya nasıl Kayıt olabilirim?

Kampanyaya kayıt, banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kısa mesaj gönderilerek yapılabilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne AKARYAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp kullanmak istediğiniz kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Kasım tarihinde başlayan bu Opet kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişleri yapmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.