Kampanya Bulucu

Vakıfbank World Kart’tan Okul Harcamalarınıza 50 TL Worldpuan Hediye

Okul sezonunun açılmasının yaklaşması ile hemen her kredi kartı ve banka bir takım kampanyalar yapmaya başladı. Şimdi Vakıfbank kampanyaları ile Vakıfbank World kredi kartınız ile yaptığınız okul harcamaları için 50  TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında, belirlenen sektörlerde 100 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 5 defa yararlanarak toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm World kredi kartlarında geçerli olacaktır. banka kartları ve ticari kredi kartları dışında ki tüm kredi kartları kampanya açısında geçerlidir. Hem asıl, hem de ek kartlar bu kampanyadan yararlanabilir. kampanyanın geçerli olabilmesi için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce bankaya kayıtlı cep telefonundan kampanyaya kayıt mesajı göndermek gerekir. telefonunuzun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesi de ekleyerek 6635’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız harcamalarda kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

22 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 27 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak sonra da belirlenen sektörlerde harcama yaparak kampanyaya katılabilirler.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

kampanya World üyesi iş yerlerinde ve banka sisteminde mağaza, kırtasiye, ayakkabı, eğitim, kozmetik, saat, optik, aksesuar ve kuyum sektörlerine kayıtlı iş yerlerinde geçerli olacaktır. kampanyanın geçerli olabilmesi için 100 TL ve üzeri olması ve puan ya da fırsat yolu ile ödeme yapılmaması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.